Św. Mikołaj obdarował Uzdrowisko Krynica Żegiestów niespotykanym prezentem

Św. Mikołaj  obdarował Uzdrowisko Krynica Żegiestów niespotykanym prezentem
Wszyscy ci, którzy byli 6 grudnia w Pijalni głównej w Krynicy-Zdroju mieli okazję zobaczyć Św. Mikołaja, czerwonego tradycyjnego i oczywiście Św. Mikołaja kryniczankowego no i nową maskotkę, którą właśnie Św. Mikołaj dzisiaj po raz pierwszy przyniósł uzdrowisku, jest to Kapitan Kryniczanka.

Kapitan Kryniczanka ma chronić najmłodszych, średnich i starszych wiekowo przed wszelkiego typu chorobami. Jak widać na tacy jest dokładnie napisane kto stoi na straży naszego zdrowia: Jan Zuber, Słowinka, Mieczysław, Tadeusz i oczywiście Kryniczanka.

To był wspaniały dzień święto Św. Mikołaja. Impreza otwarta po raz pierwszy dla mieszkańców i nie tylko bo i gości przyjezdnych a przede wszystkim dla dzieci, dla całych rodzin.

Pijalnia Główna otwiera się kilka razy do roku dla wszystkich. Organizator zapewnił, że w przyszłym roku również wszyscy spotkają się w tym magicznym miejscu. Na to niecodzienne święto przyszły wspaniałe dzieciaki i otrzymały mnóstwo prezentów od Św. Mikołaja.

„ Mam nadzieję, że dzieci będą na tyle grzeczne by znowu spotkać się w przyszłym roku z św. Mikołajem. Ja bardzo dziękuję organizatorowi tego wydarzenia, czyli Uzdrowisku Krynica Żegiestów S.A., producentowi naturalnej wody mineralnej „Kryniczanka”, u którego mam przyjemność pracować. Dlatego też ja bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich, młodych i dorosłych i zapraszam na kolejne tego typu wydarzenie w Krynicy-Zdroju. Dzisiaj dzieje się dużo. Na scenie występują zespoły a z boku Św. Mikołaj rozdaje prezenty” – powiedziała Marta Adamczyk dyrektor marketingu UKŻ S.A.


Andrzej Gulewicz MTV24
Fot. aut.
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica