Świąteczne malowanie światłem. Zgłoś się!

Świąteczne malowanie światłem. Zgłoś się!
Do 15 stycznia można zgłaszać się do udziału w konkursie na najładniejszą iluminację "Świąteczne malowanie światłem". X edycja propaguje estetyczny wygląd obiektów, budynków i miejsc Nowego Sącza.
 

Konkurs "Świąteczne malowanie światłem" pokazuje wpływ oświetlenia świątecznego na rozwój działalności kulturalnej mieszkańców oraz współodpowiedzialność za wygląd estetyczny ulic i budynków. Organizatorzy do udziału w nim zapraszają mieszkańców Nowego Sącza, właścicieli domów jedno i wielorodzinnych , instytucje, a także przedsiębiorstwa, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oaz centra handlowe, banki i inne jednostki organizacyjne.
   Główną nagrodą jest uzyskanie tytułu "Najładniejszej iluminacji świątecznej" w 2015 roku oraz atrakcyjne nagrody przygotowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza.
     Zgłoszenia można składać poprzez kartę, która stanowi załącznik do regulaminu konkursu, w Urzędzie Miasta Nowego Sącza, ul. Szwedzka 2 (III piętro pokój 215) w godzinach pracy urzędu lub telefonicznie pod numerem: 18 448 66 92.

Oprac. MK

Autor: Małgorzata Karenska
Źródła: UM Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica