Urodziny Imperium Kobiet pod patronatem MTV24.TV

Urodziny Imperium Kobiet  pod patronatem  MTV24.TV
 Telewizja MTV24.TV po raz kolejny staje się media patronem urodzin jednego z najpopularniejszych tytułów prasowych i elektronicznych Imperium Kobiet. W tym roku w trakcie gali przyznawane będą statuetki dla KOBIETY BIZNESU .

Pod koniec listopada w jednej z górskich miejscowości swoje 7. urodziny świętować będzie prestiżowy magazyn IMPERIUM KOBIET. Organizacją hucznego eventu zajęło się wydawnictwo ONE MEDIA GROUP, które zaprasza przedstawicieli magazynu i ich gości na najlepszą imprezę urodzinowo-andrzejkową tego roku. Partenrem gali jest firma  Nestia Odszkodowania.

Na gości wydarzenia czekać będą liczne niespodzianki, konkursy, nagrody, pyszny urodzinowy tort, spotkanie z gwiazdami muzycznej estrady i sportu.

Oprócz tego przyznamy nagrody kobietom biznesu oraz swoje uroczyste wznowienie będzie mieć książka redaktor naczelnej Imperium Kobiet - Ilony Adamskiej, pt. Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach. To pierwsza jej książka, wydana w 2013 roku. Ilona Adamska otrzymała za nią statuetkę MEDIALNE SMOKI 2013 za najlepszą książkę roku.

Książka wydana będzie ku pamięci przyjaciela wydawnictwa I.D.MEDIA & MTV24.TV - Sebastiana Małaczka, który zmarł nagle w lipcu tego roku.

Ilona Adamska będzie rozdawać autografy, a także opowie o kulisach rozmów z bohaterami książki wśród których znaleźli się m.in. prof. Bralczyk, Blikle, Bartek Kasprzykowski, Marek Włodarczyk, Łukasz Zagrobleny i inni.

Tegoroczne urodziny Imperium Kobiet po raz pierwszy organizuje zewnętrzna firma. 

Szczegóły śledźcie na naszym profilu na Facebooku URODZINY IMPERIUM KOBIET.  i  stronach  media patrona telewizji  MTV24.TV. Opracował : One Media Group  dla  MTV24.TV


 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica