WISNIOWSKI sponsorem strategicznym Akademii Sandecja

WISNIOWSKI sponsorem strategicznym Akademii Sandecja
Współpraca marki WISNIOWSKI z Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej przynosi korzyści nie tylko obu partnerom. Od teraz znany producent bram, drzwi i ogrodzeń przeleje zdobyte doświadczenie na grunt lokalny, wspierając dziecięca szkółkę piłkarską działającą przy obecnie pierwszoligowym, a juz wkrótce ekstraklasowym klubie Sandecja Nowy Sącz.

Od 2014 roku marka WISNIOWSKI może pochwalić sie tytułem Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Decyzja o nawiązaniu współpracy zaowocowała wspólnymi sukcesami partnerów. Biało-Czerwoni z meczu na mecz zyskują coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej, pnąć się w światowych rankingach i ciesząc serca milionów kibiców.

     Partnerstwo z drużyna o tak wysokiej randze pozwoliło marce WISNIOWSKI na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie potencjału sportowego i przeniesienie go na grunt lokalny. Zdobyte doświadczenie marka WISNIOWSKI od teraz przeleje na najmłodszych piłkarzy, zrzeszonych w akademii beniaminka Ekstraklasy klubu Sandecja Nowy Sącz. Jako Sponsor Strategiczny Akademii Sandecja marka WISNIOWSKI wesprze klub w wychowaniu nowego pokolenia świetnie wyszkolonych piłkarzy.

     „Podpisanie umowy z Akademia Sandecja to kolejny krok wykorzystywania potencjału regionu. Akademia Sandecja oferuje młodym zawodnikom profesjonalna opiekę trenerska i daje możliwość rozwoju przez szerszy pryzmat wychowawczy: wpajanie dyscypliny, zasad współpracy i zdrowej rywalizacji. Jesteśmy przekonani, ze wspólnie właściwie wykorzystamy szanse drzemiące w młodych piłkarzach i pomożemy im w zwiększaniu poziomu umiejętności, co być może pomoże nam w przyszłości odkryć talenty na miarę gwiazd światowych boisk” – mówi Irmina Długopolska, specjalista ds. marketingu sportowego firmy WISNIOWSKI.

     Akademia Sandecja skupia niemal 300 zawodników wywodzących sie zarówno z Nowego Sącza, jak i jego okolic. Do szkółki uczęszczają zawodnicy z Krynicy – Zdroju, Szczawnicy, Limanowej oraz Gorlic. Lata doświadczenia w marketingu sportowym firmy WISNIOWSKI i sportowa pasja młodych adeptów piłki nożnej to obiecujące połączenie, które doskonale wróży na przyszłość.

MTV 24
Źródło : SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS


 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica