ZŁOTY SMOK PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MTV24.TV 2021 : Nominancja Firma OŚWIECONY

ZŁOTY SMOK PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MTV24.TV 2021 :  Nominancja Firma OŚWIECONY

ZŁOTY SMOK PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MTV24.TV 2021 to plebiscyt organizowany wspólnie z Law Business Quality, Planetą Kobiet , Imperium Kobiet . Dziś przedstawiamy nominowaną firmę w kategorii "INNOWACJA".
https://www.facebook.com/portaloswiecony FIRMA "OŚWIECONY"

Jak oddać głos na firmę OŚWIECONY" ? , wystarczy wysłać e-mail na adres : malopolskietv@interia.pl , tytule wpisujemy ZŁOTY SMOK PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MTV24.TV 2021 , w treści nazwa firmy w tym wypadku OŚWIECONY , wraz z imieniem i nazwiskiem , miejscowością osoby głosującej. Z jednego adresu można wysłać 1 e-mail na 24H.

Głosy wysyłać można na firmę https://www.facebook.com/portaloswiecony  do dnia 30 kwietnia 2021 .


Firma Oświecony obchodzi w tym roku 10-lecie działalności na rynku energetycznym - tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające redukcję zużycia energii, bazując na odnawialnych źródłach energii i nowoczesnych technologiach. Łączy korzyści ekonomiczne odbiorców z szacunkiem do środowiska naturalnego, wspierając klientów na drodze ku niezależności energetycznej. Energetyka w wydaniu Firmy Oświecony jest przemyślana, oszczędna i proekologiczna. https://www.facebook.com/portaloswiecony 
 
 Gala wręczenia  statuetek  odbędziesię w maju 2021

 Partnerem gali jest firma  BNB RECORDS

 Prezentera ubiera firma : BAMEHA  www.sklep-bameha.pl 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica