Agnieszka Skrycka -"Spadam" Muzyczna Propozycja na "Jesień 2016 "Planeta Hitów" MTV24.TV

Opis dodano: 2016-09-21

Agnieszka Skrycka -"Spadam" Muzyczna Propozycja na "Jesień 2016 "Planeta Hitów" MTV24.TV . Nagranie otwiera jesienne propozycje do plebiscytu na przebój miesiąca "Październik 2016" telewizji MTV24.TV , ATV z Warszawy i czytelników portali "Planeta Kobiet" i "Manager Na Obcasach". Głosy na "Spadam" Agnieszka Skrycka wysyłamy na adres: mmp@poczta.fm
Dodatkowo każde  kliknięcie "LUBIĘ TO" pod muzyczną propozycją , to dodatkowy głos na to nagranie.

18 września odbyła się premiera teledysku do singla „Spadam” Agnieszki Skryckiej, nowej artystki wytwórni Fonografika. Reżyserką klipu jest Olga Czyżykiewicz, która stworzyła ostatni teledysk Sylwii Grzeszczak do piosenki „Tamta dziewczyna”.
Klip kręcono na pięknych ziemiach Warmii i Mazur. Główne lokacje to okolice Głotowa i okolice Łańska. W rolach drugoplanowych wystąpili studenci Studium Aktorskiego przy Teatrze Jaracza. W roli głównej wystąpił Marcina Janos Krawczyk, którego znamy z filmu „Tajemnica Westerplatte” czy serialu „Pierwsza Miłość.” Wspierały go Ewa Cichocka i Krystyna Świątecka z zespołu Czerwony Tulipan. W główną rolę kobiecą wcieliła się oczywiście Agnieszka Skrycka.
Inspiracją do scenariusza teledysku jest historia kobiety w czasach, gdzie to mężczyzna był uosobieniem siły, a kobieta w pełni podwładna swojemu Panu. Obraz pokazuje bunt kobiety, jej wewnętrzną drogę przemiany do pełnej niezależności. Kiedy taka się staje, poprzez chrzest w wodzie, wraca do niego silna i szczęśliwa, a on odpowiada jej jeszcze większą miłością.
Agnieszka Skrycka to bardzo zdolna wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Olsztyna. Od szkolnych lat związana z muzyką. Uczestniczka programów Szansa na Sukces, Bitwa na Głosy czy Must be the Music, w którym wystąpiła razem ze swoim zespołem Ejtobangla. Piotr Rogucki nazwał ją „ prawdziwym żywiołem na scenie”, Elżbieta Zapędowska dostrzegła w niej „bardzo fajną energię”, Adam Sztaba także zauważył jej niewątpliwy potencjał artystyczny.
Agnieszka z zespołem zdobyła główną nagrodę na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych 2013. W tym samym roku z Ejtobangla została jednym z laureatów Przeglądu Gazety Olsztyńskiej, gdzie wcześniej wśród zwycięzców znalazły się takie zespoły jak Enej czy Afromental. Ze swoją kapelą Agnieszka gra wiele koncertów w Polsce. Jako wokalistka współpracuje m.in. z Kamilem Mikułą z Loki, Bartkiem Caboniem, Michałem Sołtanem.
Wiosną 2017 planowana jest premiera jej debiutanckiej płyty. „Spadam” jest jej pierwszym solowym singlem

Opracował : IK TV RECORDS  dla  MTV24.TV
Nagranie polecają :  MTV24.TV  / ATV - Warszawa / PLANETA KOBIET / MANAGER NA OBCASACH /


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica