Butterfly Crew w swoje dwudzieste urodziny tańczyli na głowach.

Opis dodano: 2019-12-05

Butterfly Crew  w swoje dwudzieste urodziny tańczyli na głowach.
Krynica-Zdrój, Pijalnia Główna

Butterfly Crew”, breakdance`owa grupa z Krynicy-Zdroju obchodzi jubileusz 20-lecia. Z tej to okazji tancerze stoczyli bitwy breakdance w Pijalni Głównej. Podziwiać można było ich niemal akrobatyczne układy choreograficzne.

Nie zabrakło urodzinowego tortu, podziękowań oraz wspomnień z udziałem założyciela i b. instruktora zespołu Macieja Miszkiela, który to jako nauczyciel wychowania fizycznego założył grupę w 1999 r. w Piorunce (gmina Krynica-Zdrój).

Sukces tancerze odnieśli już po roku, gdy podczas Mistrzostw Polski w Skatingu w Kędzierzynie-Koźlu zostali dostrzeżeni i sfilmowani przez ekipę telewizyjnego Teleranka. Był to punkt zwrotny dla Butterfly Crew.

Po Macieju Miszkielu grupę przejął jego uczeń Paweł Janik, który został liderem grupy. Jego determinacja i wytrwałość w działaniach sprawiły, że Butterfly Crew to bardzo wysoka półka. Damian Sobolewski, obecny instruktor, trener i opiekun, który dołączył w 2011 roku.

Rok póżniej "Butterfly Crew" wraz z Zespołem Tańca Artystycznego "Miniatury" uczestniczyli w telewizyjnym programie “Got to Dance. Tylko Taniec”. Wspólny występ z baletnicami jest przykładem na to, że można połączyć totalnie różne style tańca!

W "Got to Dance", poza talentem liczy się również pomysł. A oni mieli świetny. Kryniccy tancerze otrzymali cztery zielone gwiazdki. Wysokie miejsca na turniejach i coraz częstsze występy na wielkich imprezach przyczyniły się do bardzo mocnej pozycji grupy na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Relacja filmowa

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica