COMFORTOWA JESIEŃ Zespół ŁOJDYRYTKI w MGOK MUSZYNA z MTV24.TV

Opis dodano: 2020-10-08

Comfortowa Jesień 2020 telewizji MTV24.TV, dziś muzyczny przystanek w MGOK MUSZYNA a w nim występ zespołu ŁOJDYRYTKI, który wystąpił w ramach "COMFOROTWEJ JESIENI Z GWIAZDĄ" a bohaterem był FELICJAN ANDRZEJCZAK

Zespół ŁOJDYRYTKI specjalnie dla gościa wykonał utwór "Jolka Jolka" w swojej własnej interpretacji. Sam Felicjan Andrzejczak był bardzo pozytywnie zaskoczony i wzruszony tym wykonaniem .

Przeżyjmy to jeszcze raz , specjalnie dla widzów którzy nie mogli zdobyć wejściówek na koncert i dla tych którzy na "żywo" owacyjnie oklaskiwali ŁOJDYRYTKI i FELICJANA ANDRZEJCZAKA, dziś prezentujemy występ młodych artystów.

Materiał zarejestrowany przez ekipę MUSZYNA TV , MGOK MUSZYNA przy współpracy MTV24.TV

Produkcja "COMFOROTOWEGO SPOTKANIA Z GWIAZDĄ" należała do firmy ComfortRent - www.comfortrent.com.pl l , MGOK MUSZYNA , MUSIC FACTORY

Aktualnie zespół ŁOJDYRYTKI pracuje z Music Factory nad pierwszą płytą na której znajdzie się zestaw najpiękniejszych kolęd i pastorałek . Materiał zostanie zarejestrowany dzięki współpracy i pomocy w MGOK Muszyna. Grudniowy koncert zespołu ŁOJDYRYTKI zarejestrują ekipy MUSZYNA TV i MTV24.TV aby w prezencie świątecznym wyemitować dla swoich widzów.

COMFOROTWE SPOTKANIE Z GWIAZDĄ dziękuje Izabeli Bajorek dyrektor MGOK za pomoc i oddanie , ekipie technicznej za profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie , Kawiarni Dwór Starostów za gościnę dla całej ekipy FELICJANA ANDRZJECZAKA z zespołem , Music Factory, Zespół ŁOJDYRYTKI. Willa Trela (Muszyna) , firmie MUSIC FACTORY , COMFORT RENT - www.comfortrent.com.pl i Hotel / Restauracja " MAJERZANKA" Piwniczna Zdrój który to współpracuje przy przygotowaniu do rejestracji kolędowego programu.

Opracował : MTV24.TV www.mtv24.tv  i ComfortRent - www.comfortrent.com.pl

Współpraca  Telewizja  MUSZYNA TV  / MGOK MUSZYNA

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica