Hokejowe Lato w Krynicy-Zdroju

Opis dodano: 2010-07-22

Krynica dnia 22.07.2010
   22 lipca 2010 w Krynicy - Zdroju odbyła się impreza promująca wspaniałą dyscyplinę sportu, jaką jest hokej. „Hokejowe lato”, bo tak nazywa się przedsięwzięcie organizowane jest w ramach akcji „Zostań Olimpijczykiem” przez firmę “Cogito, ergo sum” Katarzyny Zygmunt.

    Do udziału w tym spotkaniu organizatorzy zaprosili m.in. słowackich zawodników, ktorzy na codzień trenują w NHL: Vladimira Mihalika - grającego za oceanem w zespole Tampa Bay Lighting oraz Marka Zagrapana, który w lidze KHL reprezentuje zespół Severstal Cherepovets. Przeprowadzili Oni na krynickim lodowisku pokazowy trening z zawodnikami KTH KM z rocznika, 1998/99 którzy, na co dzień trenują pod wodzą Wojciecha Różany.Następnie impreza przeniosła się na krynicki Deptak, gdzie rozegrane zostały mecze unihokeja, w których udział wzięli zawodnicy i zawodniczki Drużyny Hokejowej KTH KM oraz dzieci reprezentujące Słowację.

    Widownia również brała czynny udział w imprezie, startując w zawodach o tytuł Mistrzyni i Mistrza szybkości. Wśród gości pojawiły się też takie postacie polskiego sportu jak Dorota i Mariusz Siudkowie, Paweł Zygmunt a także przedstawiciele zespołu seniorów KS KTH Krynica.O oprawę artystyczną wydarzenia zadbali przedstwiciele szkoły tańca WirDance oraz wokalista Sebastian Iźwicki.

   Pomimo początkowo niesprzyjającej pogody, zainteresowanie imprezą było ogromne i publiczność licznie przybyła na krynicki Deptak.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica