Krist Van D - You Are The One (Rework) HIT NA KARNAWAŁ 2017 i MUZYCZNĄ ZIMĘ

Opis dodano: 2016-12-21

Krist Van D - You Are The One (Rework) HIT NA KARNAWAŁ 2017 i MUZYCZNĄ ZIMĘ.Nagranie promujące specjalny album artysty który podsumowuje 15 lecie tego przebojowego dja i producenta. Album pojawi się 10 stycznia nakładem ik tv records i one fm.
Krist Van D prezentuje nam teledysk do swojego najnowszego singla - „You Are The One (Rework)”. W nawiązaniu do tytułu utworu teledysk opowiada historię kilku wytrwale, z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem trenujących sportowców, którzy w swoich dyscyplinach chcą stać się „Numerem Jeden” i sięgnąć po najwyższe laury.
Sport to przecież nie tylko sport zawodowy – to także sport amatorski, który może, a nawet powinien uprawiać każdy z nas. Nie trzeba chyba nikogo dzisiaj przekonywać, jak ważna dla naszego funkcjonowania jest kondycja fizyczna oraz zdrowe odżywianie się. Wprawdzie one same nie zagwarantują nam sukcesu, ale zdecydowanie ułatwią dążenie do niego w każdej dziedzinie.

Zachęcamy więc do trenowania w rytm „You Are The One (Rework)” - wszak ćwiczyć zawsze lepiej w rytm dobrej muzyki, szczególnie że każdy z nas chce być kiedyś „numer Jeden”.

KRIST VAN D ZAPRASZA NA MUZYCZNĄ I SPORTOWĄ ZIMĘ 2017 Z MTV24.TV / ATV WARSZAWA / PLANETA KOBIET/  MANAGER NA OBCASACH  ( STYCZEŃ -MARZEC 2017 )

Opracował : IK TV  RECORDS dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica