MTV24.TV poleca : MMA Spartan FIght 5 - 10.09.2016 Katowice - Spodek

Opis dodano: 2016-08-04

MIło nam poinformować naszych widzów i czytelników o media patronacie nad jesienną edycją MMA Spartan Fight 5 , która odbędzie się już 10 września w Katowickim Spodku. Będziemy obecni na specjalnych konferencjach prasowych , spotkaniach z zawodnikami, ważeniu , promocji kalendarzy 2017 z fundacją przeciwprzemocy.pl i nowej książki "Męska Szczypta Luksusu" , z kamerą zaglądniemy do szatni , i na ring.  Nie zabraknie  prezentacji sylwetek zawodników , konkursów z nagrodami , w któych do wygrania będą zaproszenia na galę  i inne sportowe upominki.  MMA SPARTAN FIGHT 5  & MTV24.TV  zapraszają .

Gala MMA Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w Katowickim Spodku i będzie to największy event dedykowany sportom walki w tym roku. Zaplanowanych jest 13 walk w formule MMA i K1 w których wystąpią najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy m.in. najbardziej doświadczony zawodnik na południu Polski - Maciej Browarski, Mistrz Świata i Europy w K1 - Michał Królik czy legendarny Chorwat który walczył dla najlepszej federacji Świata - Goran Reljic. Całą galę na żywo będzie transmitowała telewizja NSport. Promocja odbędzie się na kanałach NSport oraz TVN i Fightklub a jednym z naszych głównych partnerów medialnych jest radio RMF MAXXX.
Na gali swoje 15-lecie obchodzić będzie Krist Van D a zaproszonych gości które potwierdziły już swoją obecność jest m.in. Krzysztof Kułak, Sylwia Gruchała czy Dariusz Michalczewski.

Gala Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w katowickim Spodku. Bilety do nabycia na www.kupbilet.pl, w salonach EMPIK, a także w salonikach STS

Opracował : Music Media Press  &  IK.TV   dla MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica