Planeta Hitów Muzyczne Lato : MC DIVA " U La La ( Lato Nad Bałtykiem ) MTV24.TV

Opis dodano: 2018-06-27

Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018 MTV24.TV , DISOCLANDIA , przy współpracy DEE JAY MIX CLUB , radio DHT ( Kanada) , One Media Group , Fonomedia Group . W naszym wakacyjnym zestawieniu TOP 15 Gold Hits , MC DIVA z wielkim letnim przebojem "U La La ( Lato Nad Bałtykiem ) . nagranie które każdego roku w wakacje jest jednym z najczęściej słuchanym utworem , trafiając na listy przebojów GOLD .

Aby zagłosować na to nagranie wystarczy wysłać na maila : onemedia@interia.pl , w temacie wpisujemy NAJPOPULARNIEJSI LATA , w treści oddajemy głos na piosenkę wpisując swoje imię , miejscowość z której wysyłacie glos.

Planeta Hitów Muzyczne Lato zaprasza do głosowania na TOP 15 GOLD HITS , jednocześnie miło nam poinformować o podjęciu współpracy z ogólnopolskim pismem GŁOS SENIORA , który wspólnie z naszymi widzami i czytelnikami będzie współredagował kolejne wydania listy TOP 15 GOLD . Nie zabraknie wspólnych imprez muzycznych na terenie całego kraju i specjalnych koncertów i spotkań z gwiazdami , wybranymi przez czytelników GŁOS SENIORA i uczestników , posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora .


GŁOS SENIORA , ogólnopolskie wydawnictwo jest naszym partnerem . Telewizja MTV24.TV zaprasza już 21.wrzesnia dla Krakowa na V Ogólnopolskie SENIORALIA 2018 w KRAKOWIE , organizatorami spotkania są Glos Seniora , Ogólnopolska Karta Seniora , Stowarzyszenie MANKO .

Program uroczystości :
21.09.2018 ( piątek )

9.00 - Msza Święta w Kościele Mariackim
10.00 - przemarsz z Kościoła Mariackiego do Kina Centrum Kijów
11.30 -17.00 bezpłatne wykłady i badania
17.00 - 18.00 część artystyczno - rozrywkowa min: pokaz mody 60+ , rozstrzygnięcie konkursów , rozdanie nagród , prezentacja nowej gry przeznaczonej dla seniorów , występ gwiazdy niespodzianki zaprezentowanej przez redakcję muzyczną MTV24.TV
19.00 Międzypokoleniowa dyskoteka , za sterami najstarsza Djka w Polsce DJ WIKA , wspólnie z redaktorem muzycznym MTV24.TV i Planety Kobiet rozkręcą muzyczny parkiet do czerwoności , to będzie prawdzie gorące pożegnanie lata , nie zabraknie upominków od naszej redakcji .

Szczegółowe informacje na : www.glosseniora.pl

Głos Seniora jest partnerem akcji FUNDACJI PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE .


Opracował : Fonomedia Group / One Media Group dla MTV24.TV , przy współpracy z portalem DISCOLANDIA

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica