niedziela, 26 maja, 2024
artykuły

38. Festiwal BAJDUREK – Głosowanie trwa!

207views

W dniach 16 października – 16 listopada 2023 Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza do niezwykłego świata bajdurkowego teatru, gdzie w wirtualnej przestrzeni strony internetowej organizatora prezentowane będą spektakle finalistów 38. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.

Bajkowe, pełne uroku i dziecięcej wrażliwości, ale i niosące ważne treści spektakle najmłodszego pokolenia Małopolan, zarejestrowane zostały na żywo podczas czerwcowej gali finałowej w Nowym Sączu, a teraz zaprezentowane zostają szerokiej publiczności bez ograniczenia terytorialnego.

Dajcie się porwać tej magicznej przygodzie, oglądajcie, bawcie się, wzruszajcie i zostańcie… JUROREM oddając swój głos na ulubiony spektakl! Przedstawienie z najwyższą liczbą głosów zdobędzie NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Nagroda ta jest nagrodą honorową. Plebiscyt ma charakter animacyjny, służący promocji tej niezwykłej twórczości teatralnej dzieci i młodzieży województwa!

Spektakle od 1 do 20 prezentowane są w sieci za kolejnością, w jakiej występowały w ramach finału w Nowym Sączu w dniach 13-15 czerwca 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące głosowania dostępne na stronie MCK SOKÓŁ: https://mcksokol.pl/bajdurek2023

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: MCK Sokół Nowy Sącz