niedziela, 16 czerwca, 2024
artykuły

187views

Kino Kocha Kobiety czyli Dzień Kobiet w Kinie SOKÓŁ

Już 8 marca Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza wszystkie Panie na specjalny seans filmowy odbywający się pod hasłem KINO KOCHA KOBIETY, czyli na Dzień Kobiet w Kinie SOKÓŁ. Start godzina 18:30!

W trakcie wydarzenia wyświetlona zostanie najnowsza komedia „Test na teściów”, w której wystąpi niezapomniany Christian Clavier. Przed seansem Panie będą mogły skorzystać z zabiegu parafinowego dłoni, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez: Jubiler Sezam, Anna Szufryn MakeUp Artist, Cosmesstetic Clinic, EyeMedica, Centrum Rekreacyjne Olimp WSB-NLU, MAMU Medycyna Estetyczna, Mariposa Med-Spa, Skin Concept, Zapleciona, Soya&Herbs, Centrum Medyczne Stolarska oraz Medical School.

TEST NA TEŚCIÓW
Dokąd doprowadzi wspinaczka po kruchym drzewie genealogicznym własnej rodziny? Jakie rewelacje i pikantne szczególiki kryją jego gałęzie i splątane łańcuchy DNA? I jak żyć ze świadomością, że twoi przodkowie chyba nie do końca byli z tobą szczerzy? To wszystko i jeszcze więcej w najbardziej wyczekiwanej, pełnej gwiazd francuskiej komedii sezonu „Test na teściów”. Za kamerą filmu „Test na teściów” stanął scenarzysta hitu „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” Julien Hervé, a do łez rozmieszczać widzów będą: legendarny Christian Clavier („Za jakie grzechy, dobry Boże?”), uwielbiany Didier Bourdon („Alibi.com”) i jak zwykle charyzmatyczna Sylvie Testud („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”).

Bilety w cenie 18 zł do nabycia w kasie MCK SOKÓŁ, online oraz w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 1).

Szczegóły na stronie: mcksokol.pl/wydarzenie/kino-kocha-kobiety-2024

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: MCK Sokół Nowy Sącz