czwartek, 23 maja, 2024
filmy

Anna Pasiut z Trzetrzewiny zadziwia swoimi ogrodniczymi projektami

205views

Trzetrzewina, powiat nowosądecki 4 maja 2024r.

Jest taka miejscowość w województwie małopolskim, powiat nowosądecki, gmina Chełmiec skąd rozlegają się piękne widoki na Tatry, miejsce gdzie przyroda przemawia swoim głosem. Tu w Trzetrzewinie mieszka i pracuje pieczołowicie nad kompozycjami ogrodniczymi Anna Pasiut, projektantka przeróżnych kompozycji ogrodniczych oraz realizatorka tych projektów na miejscu u klienta.

Wielkie zamiłowanie i wręcz pasja do wykonywanego zawodu pomagają Annie tworzyć przeróżne kompozycje z krzewów i kwiatów, które zamieniają każdy ogród, czy przydomowe podwórka w bajeczny i magiczny świat roślin.

Firma zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem ogrodów, stałych usług utrzymywania tych ogrodów, czy osiedlowych terenów zielonych oraz odnawianiem starych ogrodów, w sumie od projektowania przez wykonawstwo po wszelkie usługi z ogrodnictwem związane. Firma Anny Pasiut wciąż rozwija swoją działalność i bardzo dobrze funkcjonuje.

W pierwszej fazie zawsze następuje wyjazd w teren do klienta, w celu przeprowadzenia rozmów w kierunku jego upodobania co do roślin, wykonania odpowiednich pomiarów, wyszukania lokalizacji wykonywanych kompozycji pod kątem nasłonecznienia czy cienia, ustalenie jakości gleby oraz przyporządkowania do niej odpowiednich roślin, po czym na podstawie tych wszystkich danych powstaje dopiero projekt wraz z kosztorysem.

W grę wchodzi stała współpraca z dobrymi i wiarygodnymi  szkółkami roślin, gdyż gotowe projekty powstają z całej gamy przeróżnych roślin, z których tworzone są w efekcie kompozycje na ogół mieszane. Wszystko jednak zależy od gustu i zapotrzebowania klienta.

Pasja, która stała się zawodem Anny rozwijała się w niej od dawna i w pewnej chwili zaowocowała otworzeniem swojej firmy i w sumie pozwoliła jej pracować w tym co lubi.

Firma ” GARDEN ” dobrze prosperuje, są klienci, a więc warto tu zaglądnąć.  

Płyta: Odległe światy, utwór: Odległe światy   

Relacja filmowa, muzyka instrumentalna

Andrzej Gulewicz  MTV 24