Krynica. Ukradł zestaw insulinowy.

Krynica. Ukradł zestaw insulinowy.
W lokalu gastronomicznym w Krynicy-Zdroju 49. latek okradł dwie osoby, zabierając jednej z nich służbowy telefon, a drugiej zestaw insulinowy. Sprawca kradzieży, mieszkaniec powiatu tarnowskiego przyznał się do winy. 
 
Do zdarzenia doszło w niedzielę (tj. 28 stycznia) - "Dyżurny Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju otrzymał zgłoszenie o kradzieży telefonu służbowego w  jednym z lokali gastronomicznych przy ulicy Piłsudskiego" – mówi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - "W trakcie wykonywania przez policjantów czynności, podszedł do nich mężczyzna, który zgłosił, że on także został okradziony – ktoś zabrał mu zestaw insulinowy". 
     Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest 49. letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, mający już na swoim koncie drobne kradzieże, zwłaszcza produktów spożywczych. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut z art. 119 kodeksu wykroczeń (straty z obu kradzieży wyniosły 250 zł). Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

(MK) fot. ilustracyjne/ KMP Nowy Sącz
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica