Patronat MTV24.TV : "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" My już to wiemy!

Patronat MTV24.TV : "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" My już to wiemy!
"Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" My już to wiemy!   Media Patronat : MTV24.TV

To był inspirujący wieczór! Prawie 60 osób wzięło udział w spotkaniu autorskim, których bohaterami byli Joanna i Paweł Preisner oraz... ich książka - ""Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?"

10. października, w ciepły, jesienny wieczór, blisko 60 osób przybyło do Szklanych Tarasów w Rzeszowie, by spotkać się z autorami książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" autorstwa Joanny i Pawła Preisnerów.
- To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tym tematem, udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji - m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.
"Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?", choć jest nowością czytelniczą, cieszy się rosnącym powodzeniem wśród odbiorców - nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej!
Nic dziwnego zatem, że tak wyjątkowa książka została oficjalnie zaprezentowana publiczności na niezwykłym, ekskluzywnym wieczorze autorskim. Na przybyłych do gości czekało mnóstwo atrakcji: inspirujące spotkanie z autorami, wyborny poczęstunek, z przepysznym tortem na czele, spotkanie zaś uświetnił młody wokalista Patryk Mateja.
Każdy autor marzy o takiej promocji! Jak ten wieczór wspomina Joanna Preisner, autorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?"
- To były niezwykłe chwile.... 10 października był dla nas wyjątkowym dniem. Na premierę książki " Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować" przybyło grono osób, z którymi na co dzień mamy możliwość pracować i wspierać się wzajemnie. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy. To dzięki nim środowy wieczór zapadnie na długo w naszej pamięci. Gratulacje jakie otrzymaliśmy z ich strony potwierdziły, że czas spędzony na pisaniu książki był potrzebny i dał konsekwentnie niewyobrażalną moc satysfakcji. Dla takich chwil warto żyć ! - mówi Joanna Preisner, współautorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" - poradnika innego niż wszystkie!
Książka w sprzedaży w najlepszych księgarniach oraz na stronie www.zostandeweloperem.pl
Joanna Bielas I.D.MEDIA


Opracował : Fonomedia Group  dla MTV24.TV


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica