28 maja premiera ELDO "Chi" wydawca :My Music , poleca : Małopolskie.TV

28 maja premiera ELDO "Chi"  wydawca :My Music , poleca : Małopolskie.TV
ELDO płyta od 28 maja poleca Małopolskie.tv
Po 4 latach od premiery ostatniego, platynowego albumu „Zapiski z 1001 nocy” ELDO powraca z nowym materiałem! Już 28 maja na półki sklepowe w całym kraju trafi album „Chi”, najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy ostatnich lat.

Album jest już dostępny w iTunes oraz na empik.com, gdzie zajmuje obecnie 1 miejsce wśród BESTELLERÓW!

„Prace nad nową płytą zacząłem jesienią. Myślałem o tym, co chcę powiedzieć, a same nagrania, dzięki profesjonalizmowi wszystkich zaangażowanych, przebiegło bardzo sprawnie. Tytuł płyty pozostawię do przemyśleń zainteresowanych.'' Eldo

GOŚCIE NA ALBUMIE: PELSON; W.E.N.A.; TOMSON

ELDO to raper nietuzinkowy. Wielokrotnie udowadniał, że jego pozycja na polskiej scenie hiphopowej jest mocno ugruntowana. Sześć solowych albumów, sześć wraz z JOTUZE jako GRAMMATIK, czy w końcu ostatni PARIAS z PELSONEM i WŁODIM z warszawskiej MOLESTY, odcisnęły mocne piętno na dzisiejszej muzyce.


IMPREZA PREMIEROWA NOWEGO ALBUMU
23 maja we wnętrzach Klubu 55 (u. Żurawia 32/34, Warszawa) odbędzie się impreza premierowa nowego albumu rapera, która zacznie się o 22:00.

Na wydarzeniu goście będą mogli jako pierwsi posłuchać tego materiału. Całą imprezę opisowo można zamknąć w dobrze już znanej warszawskiej publiczności formie - Listening Party, ale w lekko zmodyfikowanej opcji. Jak? To pozostawimy w tajemnicy. Możemy tylko zdradzić, że gościnnie na tej imprezie pojawi się wokalista zespołu Afromental - Tomson, oraz Pelson z warszawskiej Molesty.

Facebook.com/eldoeternia
instagram.com/eldoeternia
youtube.com/user/eldokatv
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eldo

Wydawca płyty  : MY MUSIC
Materiał promocyjny : MY MUSIC
Poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
Wspólpraca; Music Media Press - partner  imprez "MUZYCZNE LATO 2014" z Małopolskie.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica