Budżet Obywatelski. Oddaj swój głos!

Budżet Obywatelski.  Oddaj swój głos!
Mieszkańcy Nowego Sącza mogą zdecydować, jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach społecznej inicjatywy pn. „Budżet obywatelski”. Głosowanie potrwa do 5 grudnia. Głosować można tylko jeden raz, na jeden wybrany przez siebie projekt.

Do udziału w głosowania pn. „Budżet Obywatelski” zachęca prezydent Ryszard Nowak. Włodarz Nowego Sącza podkreśla, że pierwsza w historii miasta ta forma inicjatywy społecznej spotkała się z dużym zainteresowaniem.
  Uprawnionymi do głosowania są pełnoletni mieszkańcy Nowego Sącza, posiadający stałe lub czasowe zameldowanie na jego terenie. Głosowanie będzie wiążące, jeśli zagłosuje w nim minimum trzy tysiące osób.
  Głosować można w jednym ze stałych punktów tj. w Ratuszu (Rynek 1), w siedzibie Komendy Straży Miejskiej (ul. Lwowska 71), Wydziale Komunikacji i Transportu (ul. Wyspiańskiego 22) oraz budynku Urzędu Miasta (ul. Nawojowska 17 a) - posterunek osiedlowy Straży Miejskiej. Są one czynne od godz. 7. 30 – 15. 30 (poniedziałek - piątek) i od godz. 9. 00 - 13. 00 (sobota i niedziela). Głosy oddawać można również w ruchomych punktach, na osiedlach w dniach 2 - 4 grudnia, w godzinach 14.00 - 18.00.
   Głosować można w formie elektronicznej - poprzez formularz na stronie https://bo-glosowanie.nowysacz.pl lub poprzez e - puap, załączając zeskanowaną kartę do głosowania. (dostępne w formie elektronicznej na stronie http://bo.nowysacz.pl/pliki-do-pobrania). 

(MK) fot. aut. 

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica