Niesforni podróżni na pokładzie samolotu

Niesforni podróżni na pokładzie samolotu
W ciągu dwóch dni funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krakowie–Balicach musieli wyprowadzić z pokładu samolotów dwóch podróżnych, którzy nie stosowali się do poleceń załogi.

Dwie sytuacje były do siebie bliźniaczo podobne. Dwóch pasażerów w różnych samolotach ale mających ten sam problem - za dużo spożytego alkoholu, wymusiło reakcję funkcjonariuszy z Placówki SG w Krakowie-Balicach. Mężczyźni nie stosowali się do poleceń załogi, a dodatkowo byli wulgarni i zachowywali się głośno.

Niesforni podróżni musieli opuścić pokłady samolotów, a ich podróż zakończyła się w pomieszczeniach służbowych PSG w Krakowie-Balicach, gdzie zostali sprawdzeni i wylegitymowani, a następnie przekazani Policji, celem podjęcia dalszych czynności.

Warto dodać, że jeden z mężczyzn podczas wyprowadzania z samolotu stosował się do poleceń funkcjonariuszy SG i był spokojny, natomiast drugi pasażer, który dobrowolnie zszedł z pokładu samolotu był bardziej krewki i cały czas używał wobec funkcjonariuszy słów wulgarnych oraz zachowywał się zaczepnie.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: st. chor. SG Tomasz Jarosz
             Starszy Specjalista Zespołu Prasowego Komendanta Oddziału Straży Granicznej
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica