Odkryj piękno tańca podczas 27. Turnieju Tańca Towarzyskiego

Odkryj piękno tańca podczas 27. Turnieju Tańca Towarzyskiego
MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza wszystkich miłośników tańca na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 marca, w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej 36.

Podczas turnieju, pary taneczne z klubów zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Tanecznym, zaprezentują swoje umiejętności w trzech blokach programowych: porannym, popołudniowym oraz wieczornym. Każdego roku w Turnieju uczestniczy ok. 120 par z kilkunastu klubów tanecznych.

Nagrodę główną, czyli Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ, otrzyma najbardziej wszechstronna para z najbardziej prestiżowej klasy, w której rozgrywany jest turniej, czyli w kombinacji 10 tańców latynoamerykańskich i standardowych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Organizatorami Turnieju są: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Klub Tańca Towarzyskiego AXIS, Polskie Towarzystwo Taneczne i Polskie Towarzystwo Taneczne - Okręg Małopolski.

Sponsorami Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu są: Fundacja NEWAG i i firma ERBET.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: MCK „Sokół” Nowy Sącz
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica