Ostania sesja Rady Miasta Krynica Zdrój.

Ostania sesja Rady Miasta Krynica Zdrój.
     10 listopada (środa) odbyła się ostatnia 58. sesja Rady Miejskiej V kadencji. Obrady miały charakter podsumowujący cztery lata pracy burmistrza Emila Bodzionego i radnych. 

     Honorowym gościem był Przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego Zygmunt Berdychowski, który powiedział - Chciałbym podziękować panu burmistrzowi za wspólne przygotowanie Festiwalu Biegowego, w którym wzięło udział tysiąc osób. Niewiele jest samorządów na Sądecczyźnie, które tak otwarcie i zdecydowanie wspierałyby tego rodzaju inicjatywę. Jestem przekonany, że najbliższe lata będą wyznaczone dynamicznym rozwojem tej imprezy”.
     Pokreślił on również, że przyjęcie tak wybitnych gości, jak przewodniczącego Komisji Europejskiej Jose Manuela Barroso było możliwe dzięki wzajemnej współpracy. Za duży sukces uznał on też podpisanie umowy na organizowanie forum w Krynicy na najbliższych dziesięć lat, a także akceptację planu przebudowy Pijalni Głównej oraz zapewnienie na tę inwestycję środków finansowych.
     W sesji udział wzięli też udział: radni, przewodniczący komitetów osiedlowych, prezesi organizacji pozarządowych, sołtysi, przedstawiciele kościoła i mieszkańcy miasta.

(M)
 
Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica