Policja poszukuje zaginioną Gabrielę Krzyś.

Policja poszukuje zaginioną Gabrielę Krzyś.
Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu poszukuje zaginionej 20. letniej Gabrieli Krzyś. Mieszkająca w Jamnicy kobieta wyszła z domu 19 lipca i do obecnej chwili nie nawiązała kontaktu z rodziną.

20. latka wyszła z domu w Jamnicy 19 lipca. Ostatni raz widziano ją dzień później w Starym Sączu. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. – „W dniu zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki jeansowe (typu rybaczki) koloru niebieskiego ze spuszczanymi szelkami, biały podkoszulek, zapinaną na zamek różową sportową bluzę z kapturem, z białymi wstawkami i niebieskie buty sportowe. Miała też przy sobie sportową torbę” - mówi mł. asp. dr Iwona Grzebyk - Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
    Rysopis zaginionej: wiek: 20 lat, wzrost: ok. 161-165 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, długie, oczy niebieskie, śniada cera. Cechą charakterystyczną może być wada wzroku (zez). Wszelkie informacje dot. zaginionej Policja prosi o przekazywanie na numer alarmowy 997 lub (18) 442 46 50 i (18) 442 42 93.

Małgorzata Kareńska fot. KM Policji


Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica