Rozwijaj zawodowe pasje w największej atrakcji turystycznej Podkarpacia

Rozwijaj zawodowe pasje w największej atrakcji turystycznej Podkarpacia
Od zeszłorocznych wakacji możemy odwiedzać ośrodek turystyczny Grupy PKL i PFR w Solinie, który na nowo pozwala definiować i poznawać Bieszczady. Atrakcja już chwilę po otwarciu zyskała miano wyjątkowej i jednej z ciekawszych w skali kraju. Jeśli chcesz tworzyć to intersujące miejsce i rozwijać swoje zawodowe doświadczenia koniecznie sprawdź ogłoszenia rekrutacyjne Grupy PKL do podkarpackiego ośrodka turystycznego.

Kolej gondolowa, wieża widokowa oraz Park Tajemnicza Solina i Karczma Jawor cieszą się sporym zainteresowaniem wśród turystów. W nowym ośrodku Grupy PKL możemy podglądnąć bieszczadzką przyrodę z nieznanej dotąd perspektywy - z wysokości gondoli czy wieży widokowej.

Nie tylko za sprawą kolei gondolowej Solina zyskała na atrakcyjności, ale również dzięki nowym miejscom pracy, które powstały wraz z otwarciem inwestycji. Od kwietnia ruszają kolejne rekrutacje do ośrodka turystycznego Grupy PKL. Zatrudnienie znajdą pasjonaci oraz wykwalifikowani pracownicy związani z turystyką i gastronomią.

- Zapraszamy do współpracy pasjonatów, którzy zechcą wspólnie z nami tworzyć ofertę turystyczną ośrodka PKL w Solinie. Mamy nadzieję, że dzięki nowym miejscom pracy będziemy mogli brać udział w codzienność mieszkańców regionu oraz odpowiadać za jego rozwój. Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania i współpracy pełnej ciekawych wyzwań w wyjątkowej lokalizacji i firmie z tradycjami – mówi Daniel Pitrus, prezes PKL.

Przed nami okres wiosenny, który budzi do życia nie tylko przyrodę, ale i nowe wyzwania zawodowe. Ta pora roku zawsze związana jest ze zwiększonym ruchem turystycznym - w przypadku ośrodka PKL w Solinie - zarówno z rozwojem oferty a także nowymi miejscami pracy w bieszczadzkim ośrodku.

W PKL Solina dodatkowo zatrudnionych zostanie ponad 60 osób w różnych obszarach: technicznym, obsługi klienta, sprzedaży, gastronomii czy artystycznym – animatorzy w parku tematycznym.

Obecnie Grupa PKL do ośrodka w Solinie poszukuje pracowników na stanowiska: pracownik obsługi parku Tajemnicza Solina, pracownik obsługi kas, pracownik obsługi ruchu turystycznego, pracownik gospodarczy, barista, barman, kelner, kucharz, pomoc kuchenna. Szczegóły naborów i ogłoszenia rekrutacyjne dostępne są na stronie PKL www.pkl.pl/kariera.html

Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a także od 1 lipca 2022 r. w Bieszczadach w Solinie.

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną, jest pracodawcą zatrudniającym ponad 600 osób. Priorytetem Grupy PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które posługują się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Biuro Prasowe PKL Zakopane
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica