Tragiczny weekend na Sądecczyźnie. W wypadkach zginęły 2 osoby

Tragiczny weekend na Sądecczyźnie. W wypadkach zginęły 2 osoby
Weekend (23 – 24 czerwca) nie należał do bezpiecznych na Sądecczyźnie. Na drogach doszło do wielu wypadków, w których zginęły dwie osoby.
 
Do pierwszego ze zdarzeń doszło kilka minut po północy, w sobotę 23 czerwca. 38-letni mężczyzna, jadący Peugeotem ulicą Grunwaldzką w Muszynie, wypadł z drogi i poniósł śmierć na miejscu.
  Do tragicznego wypadku doszło też po godzinie 5 rano, w miejscowości Krużlowa Niżna (gmina Grybów). Podobnie jak w przypadku poprzedniego zdarzenia, samochód wypadł z drogi i dachował. Audi podróżowały trzy osoby, dwóch 19-letnich mężczyzn i 18-latka. Niestety dziewczyny nie udało się uratować, zginęła na miejscu.
   Jeden z mężczyzn uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli go szukać i po około dwóch godzinach od zdarzenia zatrzymali go w zaroślach, oddalonych o około pół kilometra od miejsca wypadku. Obaj mężczyźni trafili z obrażeniami do szpitala. Byli pod wpływem alkoholu.
  Czynności policjanów pozwolą ustalić zarówno  okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia, jak również ustalić osobę, która prowadziła samochód.

(MK). fot. KMP Nowy Sącz
 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica