czwartek, 23 maja, 2024
artykuły

Długi weekend majowy w Muszynie: Niezapomniane atrakcje dla całej rodziny!

189views

Muszyna zaprasza do magicznego świata na długi majowy weekend, gdzie czekać będą niezliczone atrakcje dla każdego!

Nowością w uzdrowisku jest Park Rodzinny nad Szczawniczkiem, miejsce pełne radości i aktywności dla całej rodziny, które z pewnością zapełni czas uśmiechem i wspomnieniami na lata. Wielkie otwarcie już 4 maja i nie może na nim nikogo zabraknąć! Koniecznie trzeba zabrać ubrania na zmianę bo zabawa będzie okraszona bitwą kolorów gdzie przybyli na miejsce będą rzucać do siebie barwny pył. 

Również będą otwarte Ogrody Biblijne, miejsce do odkrywania piękna i mądrości biblijnych historii w malowniczym otoczeniu przyrody.

Koniecznie trzeba odwiedzić także pozostałe ogrody: sensoryczne i tematyczne. Te ostatnie mają od niedawna nowych mieszkańców. Poza egzotycznymi ptakami z całego świata, alpakami i białymi danielami można także podziwiać miniaturowe kozy nigeryjskie.

Nie można też zapomnieć o odbudowanym zamku w Muszynie, który otwiera przed odwiedzającymi drzwi do historii i tajemniczego świata dawnych czasów. A dla tych, którzy pragną podziwiać panoramę regionu, czeka 40-metrowa wieża widokowa na Malniku, zapewniająca zapierające dech widoki.

Poszukujący emocji  znajda je przy spływach pontonowych, kajakowych czy w  jeździe rowerami elektrycznymi, które pozwolą poczuć dreszczyk emocji i jednocześnie cieszyć się pięknem przyrody.

Całość dopełnia pieczołowicie dobrany program artystyczny, który zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających miłośników kultury i rozrywki.

A więc nie ma na co czekać, tylko należy zarezerwować swój magiczny pobyt w Muszynie już dziś, bo jest to miejsce niepowtarzalne!

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna