„Over Now” - Krist Van D.- nowy singiel , nowy rozdział i obchody 15 lecie na muzycznym rynku ( 4.VI.2016)

Opis dodano: 2016-03-03

Over Now” - singiel otwierający nowy rozdział w twórczości Krist`a Van D.

Po „Vacancy” - świetnie przyjętym i bardzo wysoko notowanym singlu promującym podsumowujący kilkunastoletnią karierę Krist`a Van D album „ENJOY” - DJ i producent muzyczny prezentuje nam kolejny utwór: „Over Now”.

„Over Now” otwiera zupełnie nowy rozdział w twórczości Krist`a Van D. Utwór ten to świetna porcja bardzo mocnych energetyzujących brzmień utrzymanych w klimacie EDM, a ostry i wyrazisty głos wokalistki dopełnia całości. Również utrzymany w mrocznym i tajemniczym klimacie teledysk bardzo dobrze podkręca nastrój, w jaki wpadamy słuchając „Over Now”.

Jednym słowem: „Over Now” to idealna propozycja do zatracenia się w tańcu podczas imprez zarówno w klubach, jak i na prywatkach.

Przy swoich poprzednich produkcjach Krist Van D współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (Benassi Bros), czy Niles Mason (David Guetta, Afrojack).


Uroczyste obchody  15 lecia muzycznej działalności artysta obchodzić będzie  4 czerwca , specjalny jubileuszowy występ połaczony będzie z premierą  specjalnego albumu "THE BEST" , który zostanie wydany w limitowanym nakładzie , nie do sprzedaży a trafi min do czlonków DEE JAY MIX CLUB  , uczestniów  imprezy> Nie zabraknie konkursów w media patronach tego wydawnictwa i muyzcznego spotkania . Szczegóły już niebawem .

Opracował : Music Media Press  dla  MTV24.TV
MTV24.TV  media patronem  15 urodzin  KRIST VAN D  , na muzycznej scenie  .Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica