Wizyta Beaty Szydło w Krynicy-Zdroju

Opis dodano: 2019-05-08

Beata Szydło kandydatka nr 1 z listy PIS w wyborach do Parlamentu Europejskiego spotkała się 6 maja 2019 r. w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju z mieszkańcami oraz kuracjuszami.

Spotkanie miało charakter wyborczy i przebiegło w spokojnej atmosferze. Na koniec przy dużych owacjach Beata Szydło zeszła ze sceny do licznie zebranej publiczności na krótkie rozmowy i podpisywanie autografów.

Beata Szydło jeżdżąc po kraju podkreśla w spotkaniach, że „Polska sercem Europy”. Podczas wystąpienia w Parlamencie Europejskim 19 stycznia 2016 r. powiedziała :
„Jesteśmy częścią UE. Byliśmy, jesteśmy i będziemy częścią Europy-tej Europy rozwijającej się, Europy równych szans. Tak wyobrażamy sobie Europę”.
„Tylko zjednoczona Europa, silna siłą swoich państw, jest w stanie przeciwstawić się wyzwaniom, które stoją przed nami”.
„Wzięliśmy dobre wzory z poszczególnych państw UE bo uważamy, że trzeba uczyć się od tych, którym się powiodło. Ale też wiemy , że wielu polskich obywateli czuje, że muszą mieć stworzone równe szanse. To jest nasz program”.

Relacja filmowa

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica