ComfortRent Premiera w MTV24.TV: Budka Suflera & Felicjan Andrzejczak - 10 lat samotności (Official video)

Opis dodano: 2020-11-10

Comfortowa Jesień www.comfortrent.com.pl  2020 telewizji MTV24.TV prezentuje muzyczną premierę zespołu BUDKA SUFLERA & FELICJANA ANDRZJECZAKA. "10 lat samotności" pochodzi z nowej płyty zespołu premiera 20.11.2020r.

„10 lat samotności” to tytuł płyty oraz utworu, który chcemy państwu zaprezentować. W nagraniu pomogli nam dwaj gitarzyści: Darek Bafeltowski i Piotrek Bogutyn. Jakże delikatnej w tym momencie roli klawiszowca podjął się Piotr Sztajdel. Całość drużyny dopełnił Robert Dudzic, dźwiękowiec i producent od trzydziestu lat działający na rynku USA. Ta i pozostałe piosenki to naturalna reakcja ludzi na smutek, żal, złość, rozgoryczenie. Ludzi, którzy włożyli w te dźwięki, to co mieli: talent, entuzjazm, szaleństwo, wyobraźnię, serce… Powstała scena dźwięków jakiej nie planowaliśmy ale przez to, być może niezwykła.

Tekst do piosenki „10 lat samotności” napisał stary przyjaciel Zbyszek Hołdys, będący z Romkiem od zawsze w wielkiej zażyłości. Film zrealizował Jan Marciniak. A muzykę stworzył Romek.


Posłuchaj w serwisach cyfrowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Budka10Lat
Album do kupienia na CD: https://kulturalnysklep.pl/product-po...

Opracował : MTV24.TV (2020) ,materiał zespół BUDKA SUFLERA

COMFORTOWA JESIEŃ 2020 ComfortRent - www.comforrent.com.pl  & www.mtv24.tv 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica