Dominik Dudek w finale Voice Poland.

Opis dodano: 2022-11-14

Warto wspomnieć, Dominik Koncertował z Zespołem „Redford” w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Koncert miał miejsce w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju w dniu 3 lutego 2018 r.

Historia tego zespołu rozpoczęła się 3 lata temu od spotkania Dominika i Kajetana. Każdy z nich miał wcześniej styczność z muzyką, ale prawdziwa chęć założenia zespołu pojawiła się po tym, jak pierwszy raz zagrali jedną z piosenek nieznanego im, a bardzo popularnego na świecie zespołu Coldplay na szkolnej akademii. Potem było tylko wielkie oczarowanie muzyką brytyjską, pierwsze teksty i pierwsze melodie. Szybko do zespołu dołączył Mateusz, który grał na basie. Po kilku miesiącach Dominik i Kajetan wyjechali na studia, a Mateusz rozpoczął pracę.

Przez zespół, który nadal prowadził Dominik, przewijało się wielu muzyków, ale zawsze brakowało w nim 'tego czego’, czyli prawdziwiej przyjaźni z młodych lat. Przez ten czas powstało wiele piosenek, które leżały w szufladzie i czekały. Każdy podświadomie marzył o prawdziwym zespole, gdzie muzyka będzie autentyczna i każdy będzie mógł wyrażać siebie.

Po wielu miesiącach postanowili zagrać próbę i od razu było wiadomo że to jest to, czego szukali. W międzyczasie Mateusz zamienił bas na gitarę elektryczną, a do zespołu dołączył Wojtek. Od tego czasu zespół tworzy czterech przyjaciół, którzy mają ogromne ambicje, bo wierzą, że wszystko co da się wyobrazić, może stać się rzeczywistością.

Dominik Dudek wystąpił z zespołem: Mateusz Kotkowski, Kajetan Pietrzak, Wojtek Klimczak.

Fragmenty koncertu nagrane i emitowane za zgodą menadżera zespołu.

Reportaż filmowy MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica