Europa jutra. Silna, czyli jaka ? Inauguracja XXIX Forum Ekonomicznego

Opis dodano: 2019-09-10

Europa jutra. Silna, czyli jaka ? Inauguracja XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.

Premierzy, ministrowie, właściciele wielkich firm oraz goście z kilkudziesięciu krajów świata przez trzy dni brali czynnie udział w sesjach plenarnych oraz panelach dyskusyjnych.

Europa jutra. Silna, czyli jaka ? Na to pytanie mieli odpowiedzieć politycy, przedsiębiorcy, samorządowcy i ludzie kultury w trakcie XXIX Forum Ekonomicznego.

Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju było i jest miejscem debat o problemach i wyzwaniach stojących przed Europą, jak również o problemach globalnych. Świat obecny potrzebuje rozmowy i dialogu.

Forum to bardzo szerokie spektrum tematów, dziesiątki paneli od zdrowia po gospodarkę przez ekonomię. Warto uczestniczyć w tym Forum, dyskutować o przyszłości Europy. O tym jak tą Europę mamy sobie poukładać.

Forum Ekonomiczne odbywa się w Krynicy-Zdroju od 1992 r. Jego pomysłodawcą jest Zygmunt Berdychowski, natomiast organizatorem Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Misją nadrzędną Forum Ekonomicznego jest „tworzenie odpowiedniego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej w Europie”. W trakcie trzydniowej konferencji od lat padają tu w Krynicy-Zdroju ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej, a opinie uczestników cytowane są przez światowe media.

Relacja Filmowa

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica