Federacja Spartan Fight dla MTV24.TV : Rafał Lassota VS Piotr Wołowik - Spartan Fight 4

Opis dodano: 2016-08-14

Federacja Spartan Fight dla MTV24.TV : Rafał Lassota VS Piotr Wołowik - Spartan Fight 4 , To trzeba zobaczyć , najlepsza walka wieczoru na Gali w Bielsku Białej . Już od pierwszych sekund ten pojedynek był ekscytujący, ciągłe zwroty akcji sprawiły, że uznaliśmy starcie Wołowik - Lassota najlepszą walką wieczoru! Dla widzów MTv24.TV materiał dzięki uprzejmości Federacji Spartan Fight.

Wielkie odliczanie trwa....Gala MMA Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w Katowickim Spodku i będzie to największy event dedykowany sportom walki w tym roku. Zaplanowanych jest 13 walk w formule MMA i K1 w których wystąpią najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy m.in. najbardziej doświadczony zawodnik na południu Polski - Maciej Browarski, Mistrz Świata i Europy w K1 - Michał Królik czy legendarny Chorwat który walczył dla najlepszej federacji Świata - Goran Reljic.
Całą galę na żywo będzie transmitowała telewizja NSport. Promocja odbędzie się na kanałach NSport oraz TVN i Fightklub a jednym z naszych głównych partnerów medialnych jest radio RMF MAXXX., IK.TV Records , MTV24.TV , PLANETA KOBIET , ATV z Warszawy
Na gali swoje 15-lecie obchodzić będzie Krist Van D a zaproszonych gości które potwierdziły już swoją obecność jest m.in. Krzysztof Kułak, Sylwia Gruchała czy Dariusz Michalczewski.

Gala Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w katowickim Spodku. Bilety do nabycia na www.kupbilet.pl, w salonach EMPIK, a także w salonikach STS

KRIST VAN D uświetni Galę MMA SPARTAN FIGHT 5 , jednocześnie już dziś zapraszamy naszych widzów do udziału w plebiscycie na najpopularniejszy przebój z całej 15 -to letniej kariery tego uzdolnionego producenta, dokłądnie 10 września będzie miała premierę nowa singlowa piosenka która była dziesięć lat temu wielkim przebojem artysty , w tym roku powraca w nowej wersji na jesień 2016 rok.

Dla widzów mamy specjalne upominki płyty KRIST VAN D , zaproszenia na galę do Katowickiego Spodka , aby wylosować taki zestaw wraz z spotkaniem z artystą wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe , wysyłając odpowiedzi na adres : mmp@poczta.fm ,w temacie wpisujemy : GALA MMA SPARTAN FIGHT 5 , w treści odpowiedź na pytanie :

1. Prosimy podać tytuł przeboju który święcił triumfy na listach przebojów i muzycznych parkietach 10 lat temu ?

Prosimy o podanie imienia i nazwiska nadawcy maila , Pierwsze pięć osób które nadeślą jako pierwsze prawidlowe odpowiedzi w dnu : 20 sierpnia o godzinie 12.00 , otrzyma zwrotną informację jak odebrać zestaw singli KRIST VAN D , wraz z zaproszeniem na Spartan Fight 5 ( dla 2 osób ) i zaproszenie na spotkanie z jubilatem w Katowicach .

Życzymy powodzenia , zapraszamy na GALĘ SPARTAN FIGHT 5 , 10 września 2016 w Katowickim Spodku.

Opracował :  IK.TV Records   dla  MTV24.TV
 Współpraca : Federacja Spartan Fight

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica