Ilona Adamska "Kobiecy Biznes Roku 2014" MTV24.tv .cz.I

Opis dodano: 2014-09-25

W poniedziałek (21.09.2014) odbyło się uroczyste wręczenie statuetek w plebiscycie KOBIECY BIZNES 2014. Redakcja i widzowie MAŁOPOLSKIE.TV/ MTV24.PL przyznali tegoroczną statuetkę Ilonie Adamskiej, wydawcy i redaktor naczelnej Imperium Kobiet, Law Business Quality i Egypt Exclusive. Nagroda trafiła do osoby, która na co dzień prowadzi działalność biznesową ukierunkowaną na kobiety, wspiera kobiety poprzez różnego rodzaju akcje, kampanie społeczne i charytatywne. Na stałe związana z Fundacją SUKCES, która prowadzi poradnię MAMA SAMA wspierającą samotne matki. W tym roku otworzyła AKADEMIĘ LAW BUSINESS QUALITY - cykl spotkań motywacyjnych dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie.

- Chcieliśmy nagrodzić Ilonę przede wszystkim za jej trud, wytrwałość i pokorę w prowadzonej przez nią działalności. Za to, że tak mocno angażuje się we wszelkiego rodzaju działania na rzecz kobiet. Mimo wielu przeciwności losu, często nieuczciwych zagrań konkurencji - ona wciąż pnie się do przodu i pokazuje, że będąc z małego miasta, bez ogromnego kapitału finansowego można stworzyć medialne Imperium wspierające i motywujące inne kobiety do dzialania - wyjaśnia Marcin Żygadło ( Music Media Press / MTV24.tv )

Wręczenie nagród odbyło się w pięknym hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa pod Krakowem.


Opracował Music Media Press dla MTV24.t / Małopolskie.tv
Widzów telewizji MTV24.tv zapraszmay na specjalną relację z uroczystego wręczenia statuetki , wraz z wywiadem z Iloną Adamską , tylko na Naszej antenie .
Foto : Arek Dec

Komentarze

2014-09-26 07:53:40 - ada ip:83.7.136.49
Fajne nagrody , która kobieta będzie następna nagrodzona , co jaki czas te nagrody będą ? pozdrówka dla was
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica