Krist Van D " I Need Love" Muzyczna Premiera MTV24.TV

Opis dodano: 2018-05-26

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich dj-ów KRIST VAN D kilka tygodni temu zaprezentował znakomity utwór taneczny z myślą o zbliżających się wakacjach. 

Kompozycja „I NEED LOVE” właściwie natychmiast stała się hitem w wielu krajach na cały świecie. Obecnie znajduje się na playlistach aż 154 stacji radiowych w takich krajach jak: USA, Kanada, Brazylia, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Irlandia, Włochy, Belgia, Niemcy, Azerbejdżan, Costa Rica, czy kraj popularnego ostatnio w Polsce dzięki serialowi Narcos Pablo Escobara – Kolumbi.
 
KRIST VAN D to jeden z najbardziej uznanych polskich dj-ów i producentów muzyki tanecznej z powodzeniem koncertujący po całym globie, którego utwory takie jak „YOU ARE THE ONE”, „VACANCY”, „YOU AND ME” od dekady grane są w klubach na całym świecie oraz na amerykańskich, azjatyckich i europejskich listach przebojów.
 
W utworze “I NEED LOVE” słyszymy amerykańskiego wokalistę o polskich korzeniach ADAMA JOSEPHA, który na koncie ma współprace między innymi z takimi sławami muzyki klubowej jak BOB SINCLAR, czy PLASTIK FUNK.

 
Utwór „I NEED LOVE” mówi o tym, że każdy z nas potrzebuje miłości i bez względu na płeć.

Sam utwór w ocenie ponad 50 szefów muzycznych stacji radiowych z całego świata zdobył aż 3,95 punktu w 5 stopniowej skali, co pokazuje wielki potencjał na tytuł jednego z hitów lata. 

Polska premiera „I NEED LOVE” odbyła się piątek 25 maja na kanale youtube #PUBLIC IMAGE. Utworowi towarzyszą dwie wersje teledysku. Wersja soft i wersja spicy. Sam singiel wsparty jest również gamą tanecznych remixów.

Muzyczna premiera telewizji MTV24.TV / Planety Kobiet / Fonomedia Group ma miesce 30.maja 2018 . , nagranie jest nominowane do "Przeboju Lata 2018". Muzyczny plebiscyt rusza , głosy wysyłajcie na adres: onemedia@interia.pl

Krist Van D , który świętuje swoje 15-to lecie działaności artystycznej , zapowiada wspólnie z firmą Fonomedia Group , specjalny już zapowiadany album "15/15" . Piętnaście hitów na piętnastolecie działalności . Premiera 29.czerwca.Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica