MODERN TALKING "You're My Heart , You're My Soul " 30 lat od muzycznego debiutu

Opis dodano: 2014-09-29

Duet Modern Talking już 7.X.2014 na muzycznej scenie zaświeci ponownie najjaśniej. Album"30" ( Sony Music ) ujrzy światło dzienne . W tym dniu MTV24.tv będzie świętować premierę albumu , Specjalny tort , wyniki plebiscytu na największy przebój zespołu wg widzów MTV24.tv , pierwsze przesłuchanie albumu w towarzystwie fanów duetu. Relacja z premiery w Krakowie  na antenie MTV24.TV.
Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju duet dance'owo-popowy Modern Talking powraca z nową, dwupłytową kompilacją zatytułowaną "30." Wydawnictwo to ma uczcić trzydziestolecie działalności grupy na światowej scenie muzycznej.

Na pierwszym krążku znalazło się 21 zremasterowanych przebojów Thomasa Andersa i Dietera Bohlena w tym nowa, niepublikowana do tej pory wersja ich wielkiego hitu "Just We Two."

Drugi krążek to muzyczne rarytasy dla fanów grupy: nowy, po raz pierwszy wydany trzydziestominutowy megamix największych przebojów duetu oraz sześć hitów grupy w nowych, po raz pierwszy opublikowanych wersjach.

W powstanie tego albumu zaangażowali się również artyści młodszego pokolenia: DJ Cappiccio, Paul Masterson, legendarni Blank & Jones oraz Bassflow (szwedzki producent muzyczny, autor remiksów dla: Lany Del Rey, Mando Diao, Hurts czy Roxette.)

Ponadczasowe przeboje Modern Talking – grupy, która od trzech dekad święci triumfy na światowej scenie muzyki dance wciąż znajdują się na topie rozgłośni radiowych na całym świecie. Muzyka duetu rozbrzmiewa na wszelkiego rodzaju imprezach i inspiruje kolejne pokolenia artystów i fanów tej legendarnej formacji.

NOWOŚCI  na albumie "30"  MODERN TALKING  ( wyd. Sony Music Polska )


1. NOWOŚĆ! – singiel JUST WE TWO (Nowy Remix)

2. NOWOŚĆ – specjalny mix piosenki BROTHER LOUIE 2014 (Bassflow)

3. NOWOŚC – specjalny rocznicowy MEGAMIX (ponad 30 minut muzyki!)

4. NOWOŚĆ - wszystkie piosenki remasterowane!

Album poleca : MTV24.TV 
Wydawca : SONY MUSIC POLSKA
Opracował  Music Media Press  dla telewizji  MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica