MTV24.TV poleca : HIT DNIA ! Żywy Ken w programie "Afera na dywaniku "

Opis dodano: 2018-01-08

HIT DNIA ! Żywy Ken w programie "Afera na dywaniku " dla MTV24.TV , ATV Warszawa i TV Victoria. Ostatnio w mediach możemy zaobserwować wzmożone zainteresowanie osobami, które nie odmawiają sobie zabiegów medycyny estetycznej, jedną z takich osób niewątpliwie jest "Żywy Ken" czyli Michał Przybyłowicz.

Chłopak znany z przepowiadania przyszłości w programach rozrywkowych, odpowiedział na odważne pytania Norbert Piotr Żyła.

Norbert Żyła (27 lat). Od 2010 roku związany działalnością telewizji internetowych. Nominowany przez MTV24 , ONE MEDIA GROUP , TV Victoria , Planeta Kobiet ( www.planetakobiet.com.pl ) do nagrodyZŁOTY LAUR w kategorii "Nadzieja dziennikarstwa 2017 ".

Po wygraniu plebiscytu "Liderzy Internetu" prowadził autorski program "Norbert Afera!" w telewizji Lookr.tv. Od 2013 roku jest związany z telewizją ATV, gdzie aktualnie prowadzi czwarty sezon autorskiego programu "Afera na dywaniku" (Obecnie "...Na Dywaniku").
Gośćmi Norberta są często osoby z pierwszych stron gazet, które nie boją się odpowiadać na odważne pytania prezentera i dementować plotek na swój temat.

Na zdjęciu : Norbert Żyła  ( Autor programu ) .

 Opracował : MTV24.TV
 Współpraca : One Media  Group


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica