Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM) - Zawsze Do Celu , przebój na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"

Opis dodano: 2015-06-09

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca i prezentuje :
Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) to polska ekipa POP’owo / Hip – Hop’owa z Mławy, która została założona przez Adama Rudnickiego – RUDNIKA oraz Kamila Woronieckiego – WORO w lipcu 2010 roku. Niebawem do RUDNIKA i WORA dołączyli Kamil Król – KRÓL oraz Damian Demby – DEMBUŚ. Tym samym skład wzbogacił się o dwóch kolejnych szybko docenionych przez publiczność raperów.

W 2012 roku Najlepszy Przekaz w Mieście wziął udział w 3 edycji popularnego programu Telewizji Polsat – „Must Be The Music – Tylko muzyka”. Swoim występem i wykonaniem kawałka pt. „Kołysanka”, a następnie piosenki pt. „Wyciągamy dzieci z bramy" od razu zachwycili jurorów programu oraz widzów zostając głównymi faworytami tego telewizyjnego show. W ścisłym finale zmierzyli się z zespołem LemON, gdzie zdobyli drugie miejsce.

W październiku 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Słowa Prawdy”, a w rankingu Radia ESKA Najlepszy Przekaz w Mieście został wybranym przez głosujących internautów najlepszym debiutantem roku 2012. W radiach królował singiel nagrany z Alexandrą pt. „Zobacz, wybierz, słuchaj”, a rok później singiel „Uwierz w siebie”.

Sukcesy zespołu nabrały konkretnego tempa, gdy do ekipy dołączył przebojowy Adrian Zalewski, który jest managerem zespołu ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, specjalistą ds. kontaktu z mediami.

Dziś Najlepszy Przekaz w Mieście jest obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów na polskim runku muzycznym, drugim tak popularnym zespołem na Facebook, spośród wszystkich uczestników największego telewizyjnego show „Must Be The Music – Tylko muzyka” - zespół zajął drugie miejsce. Profil NPWM na Facebook’u lubi, aż ponad 370 tysięcy osób. 

Ubiegłoroczny singiel, a zarazem klip do singla „Zawsze do celu” podbił stację radiowe i telewizyjne. Singiel jeszcze przed jego wydaniem osiągnął bardzo duży sukces. Został nominowany z ramienia Radia RMF Maxxx do udziału w festiwalu Top Trendy, gdzie zespół wystąpił. Zainteresowanie piosenką było tak duże, że zespół został zaproszony, również na Galę Eska Music Awards, gdzie wystąpił jako jedna z gwiazd gali. Singiel stał się wielkim hitem. Był prezentowany we wszystkich telewizjach muzycznych. Zespół wykonując piosenkę „Zawsze do celu”, wystąpił we wszystkich, głównych programach telewizyjnych. Klip do singla był, aż trzecim tak często emitowanym teledyskiem w stacji ESKA TV.

W tym roku Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) obchodzi swój mały Jubileusz: 5-lecie istnienia, dlatego też 2015 r. to przede wszystkim jubileuszowa trasa koncertowa. Jednak trwają także prace nad nową płytą zespołu, która pokaże na pewno bardzo dojrzałą odsłonę muzyczną chłopaków, jaką prezentuje zespół. W przygotowywanych utworach będą zaczerpnięte różne style muzyczne. W brzmieniach nowej płyty nie zabraknie oczywiście rapu, ale będą tam jednak dominowały brzemienia popu, z elementami reagge, rocka, a nawet jazzu. W nagraniach płyty biorą udział znani, polscy muzycy współpracujący z czołowymi gwiazdami, którzy zadbają o jej właściwe brzmienie. Pokazał to także wypuszczony na rynek w tym roku nowy singiel chłopaków pt. „Tylko ONA”, który jako kolejny singiel zapowiadający płytę również podbijał stacje radiowe.

Najlepszy Przekaz W Mieście otrzymał w tym roku już dwie statuetki. Jedną podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM” na Polsat SuperHIT Festiwal w Sopocie za przebój „Zawsze do celu”, gdzie podczas ich widowiska telewizyjnego jak zwykle jako symbol zwycięstwa wystąpił na scenie tancerz Dawid Ignaczak, który wygrał pierwszą edycję „Got to dance — Tylko taniec”, a także dziewczyny z Cheerleaders Gdynia.

Drugą nagrodę NPWM otrzymał na Festiwalu Young Stars jako „Najlepszy Zespół Roku”.

MUZYCZNE LATO 2 015 MTV24.TV   zaprasza i poleca :
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , BIELSKO-BIAŁA , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV
PROMIXX - zaprasza na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" i zdrowy tryb życia przez cały rok ( www. promixx. com )
Media patronat: IMPERIUM KOBIET , PLANETA KOBIET , Telewizja MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica