NO BROTHERS z muzyczną nowścią na TOP 15 PL HITS

Opis dodano: 2020-02-26

Trzeci płyta w przygotowaniu, media patronat nad tym wydawnictwem obejmuje nasza telewizja MTV24.TV a dziś prezentujemy najnowszą propozycję NO BROTHERS do listy TOP 15 PL HITS . "Dzień w którym będziesz wolny"

Na utwór głosujemy wysyłając SMS o treści: NO BROTHERS , wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowości . SMS wysyłamy na numer : 510 223 506 , opłata wg taryfy firmy ORANGE , bez dodatkowych opłat. W ciągu jednej doby można wysłać max 10 głosów.


Zespół No Brothers obecnie pracuje nad trzecią płytą w NS Studio w Nowym Sączu. Płyta będzie odmienna od dwóch poprzednich. Nowe kompozycje o innej formie i fakturze, więcej brzmień akustycznych ale także trochę elektroniki. Już w tym roku zaprezentują nowy materiał. W planach mają też nakręcenie kilku teledysków. W najbliższym miesiącu 13 i 14 marca zespół wystąpi na IV Festiwalu Artystycznym KONIUGACJE 2020 w Rawiczu w Wielkopolsce. Następnie 3 kwietnia koncert w klubie Stara Piekarnia w Bytomiu a 7 maja zagrają w ramach Studia Dźwięku w Radiu Sygnały w Opolu. Koncert będzie nagrywany i transmitowany na żywo na antenie Radia Sygnały. Sezon letni zapowiada się bardzo pracowicie.

Opracował : MTV24.TV ( 2020 )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica