Nowe gwiazdy w Łabowej w ramach projektu „60+ Nowy Wiek Kultury”

Opis dodano: 2019-12-18

Nowe gwiazdy w Łabowej w ramach projektu „60+ Nowy Wiek Kultury”

15 grudnia br. roku w hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Świętego Franciszka z Asyżu w Łabowej odbył się piknik zorganizowany przez Teatr Nowy Proxima z Krakowa oraz nowo powstający Klub Seniora „Zgrana Paka” w ramach projektu „60+ Nowy Wiek Kultury”.

W programie była premiera spektaklu teatralnego pt. „Starych drzew się nie przesadza” w wykonaniu członków Klubu Seniora, reżyserowanego przez Kamila Błocha. Przed licznie przybyłą publicznością wystąpili artystyczne Izabela Trojanowska, Tadeusz Drozda, Piotr Sieklucki, reżyser i aktor teatralny, założyciel Teatru Nowego Proxima w Krakowie.

Koła Gospodyń Wiejskich z Barnowca, Kotowa i Nowej Wsi zaprezentowały wystawę oraz potrawy regionalne. Na imprezę prowadzoną przez Piotra Siekluckiego i Tomasza Kireńczuka zaprosiła Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa.
Organizatorami imprezy byli mieszkańcy Gminy, Stowarzyszenie Teatr Nowy w Krakowie, Gmina Łabowa, Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej oraz Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka z Asyżu w Łabowej.

Relacja filmowa

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica