Vexel - "Tylko Ty Na Zawsze Możesz Zostać" poleca : MTV24.TV & DAYLIGHT CLUB - Kraków

Opis dodano: 2015-04-06

Tylko Ty na zawsze możesz zostać" jedno z czołowych nagrań i przebojów zespołu VEXEL, który w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. Przez lata pokazali iż można się dobrze samemu bawić muzyką komponując dla swoich fanów i wielbicieli muzyki tanecznej nowe przebojowe kompozycje.,

A Music Media Press i Daylight Club zapraszają na pierwszą kwietniową zabawę zprzebojami telewizji MTV24.TV i DEE JAY MIX CLUB. Impreza pod patronatem MTV24.TV odbędzie się 10 kwietnia ( piątek ) , startujem y o godzinie 21. 00   .Nie  zabrakniekrajowych i światowych przebojów  muzyki tanecznej .  
W trakcie nocnej zabawy którą rozkręcać będzie DJ. SANTINO. Przeboje , muzyka , konkursy z nagrodam i , wspólne śpiewanie . Nie zabraknie jubileuszu 30 lecia zespołu Modern Talking , wyborów Miss i Mistera tego wieczoru. DJ.SANTINO sprawiedliwie podzieli duży tort wśród bawiących się na muzycznym parkiecie. Ten wieczór przyniesie też specjalne urodziny zawodnika Filip Jasiołek KS.Górnik Wielliczka i kolejny tort od firmy Steskal.
Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy w "DAYLIGHT CLUB"- Kraków i MTV24.TV

 Opracował : MTV24.TV 
  Współpraca :Music Media Press

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica