XIV Polsko-Słowacki Rajd Pojazdów Zabytkowych Presov - Bardejov - Krynica

Opis dodano: 2019-06-19

XIV polsko-słowacki Rajd Pojazdów Zabytkowych Presov - Bardejov - Krynica.

Zabytkowe samochody przyjechały na Deptak w Krynicy-Zdroju z Preszowa na Słowacji. W międzynarodowym pokazie wzięły udział pojazdy ze Słowacji, Polski, Ukrainy, Niemiec, Węgier, wyprodukowane w latach 70-tych i jeszcze starsze bo nawet 1952 r.

Pasjonaci i miłośnicy motoryzacji mieli na co patrzeć i mieli co wspominać. Wszystkie samochody wypucowane przez właścicieli, przyciągały wzrok turystów oraz kuracjuszy. Trudno uwierzyć ale były też takie, które wyglądały jakby dopiero co zeszły z taśmy produkcyjnej. Zadziwiały chromowo-niklowe silniki bez śladów jakiegokolwiek zabrudzenia, pyłu czy rdzy.

Zwiedzający mieli również możliwość oglądania wnętrz pojazdów, bagażników a nawet usiąść za kierownicą. Prawie wszyscy fotografowali się w ich tle.

Były różne modele, o różnych ciekawych kolorach m.in. Skody, Fiaty 125p, Fiaty 500, Polonezy, Trabanty, Triumphy , MG TD, Land Rover, Mercedesy, BMW, Jaguar, Volkswageny Garbusy, Wołga i wiele innych. Ich właściciele to profesjonalni kolekcjonerzy.

XIV polsko-słowacki Rajd Pojazdów Zabytkowych Presov - Bardejov - Krynica zorganizowany został przez Veteran Saris Klub Presov.

Reportaż filmowy

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Szukaj podobnych:
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica