piątek, 14 czerwca, 2024
artykuły

Finał wyścigów dla amatorów już za trzy tygodnie!

336views

Coraz bliżej do finału cyklu ORLEN Lang Team Race, zaplanowanego w Bytowie. Kolarze-amatorzy będą ścigać się po raz trzeci, aby zdobyć ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej i poczuć ducha rywalizacji. To także wyjątkowa okazja aby podziwiać piękno Kaszub. 

 – Znam te tereny, są fantastyczne pod każdym względem. Jest się gdzie zmęczyć, ale i zobaczyć niezwykłe miejsca. I to w tym wszystkich chodzi, bo tak widzimy ideę kolarstwa. Tego zawodowego i amatorskiego – podkreśla Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Główną ideą wyścigu jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski. W ramach rywalizacji przygotowano dwa warianty trasy do wyboru. Trasa MAXI o długości 104 kilometrów oraz trasa MINI, której dystans wynosi 42 kilometry. 

Warto już teraz zgłosić swój udział przez internet, ponieważ do 13 września włącznie, opłata startowa wynosi 120 zł. W dniu poprzedzającym lub w dniu wyścigu startowe będzie kosztować 150 zł. Dla uczestników do 18 roku życia przewidziano 50% zniżki na pakiet startowy. 

Rejestracja na wyścig oraz więcej informacji na stronie www.langteamrace.pl

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: Biuro Prasowe Lang Team Warszawa