niedziela, 26 maja, 2024
filmy

Grupa PKL ogłosiła program inwestycji narciarskich

330views

Szczawnica, PKL Palenica  12  października  2023r.

W ośrodkach PKL Palenica i Jaworzyna Krynicka powstaną nowe atrakcje pozwalające na rozwój rodzinnej i wyczynowej oferty zimowej. Te ośrodki prowadzone przez PKL są miejscami odwiedzanymi przez turystów przez cały rok, ich lokalizacja jest wyjątkowa. 

Zimą narciarze korzystają chętnie z różnorodnych tras na Jaworzynie Krynickiej oraz w Szczawnicy na Palenicy. Narciarze mogą rozwijać swoje umiejętności, spędzić czas aktywnie i korzystać z dodatkowych usług m.in. wypożyczalni sprzętu, gastronomii, noclegów, sklepów z pamiątkami czy biura turystycznego PKL Tours.

Spektakularne inwestycje Grupa PKL realizuje w ośrodku na Jaworzynie Krynickiej, gdzie już 24 i 25 lutego 2024 roku – po raz pierwszy w naszym kraju – zostanie zorganizowany Puchar Świata w snowboardzie zjazdowym. Trasa nr 1 na Palenicy, Szafranówka 2 oraz trasa FIS nr 5 na Jaworzynie Krynickiej zostaną specjalnie zmodernizowane i udostępnione dla sportu wyczynowego.

Pełna informacja zawarta jest w relacji filmowej z konferencji prasowej, która miała miejsce w ośrodku PKL Palenica w Szczawnicy.

Relacja filmowa

Andrzej Gulewicz  MTV24