niedziela, 26 maja, 2024
filmy

Gubałówka w Zakopanem pełna turystów pod koniec października

491views

Zakopane  25-30 października 2023r.

Co oznacza dobra reklama  miejsca, które się chce dobrze wypromować!  PKL z siedzibą w Zakopanem, konkretnie dział marketingu nieustannie promuje swoje obiekty, którymi zarządza na terenie Polski i to promuje je cały czas skutecznie, poprzez podawanie obszernych informacji o wydarzeniach jakie mają miejsce, o różnych porach roku.

Specjalnie wypracowuje się wydarzenia, które przyciągają mrowie turystów, bo i o to w sumie chodzi, a turyści pozostawiają pieniądze, które napędzają dalszy rozwój zarządzanych obiektów i całej infrastruktury. Jest kilka takich miejsc na promocyjnej mapie, w których nigdy nie brakuje turystów, między innymi całorocznie: Kasprowy, Gubałówka, Solina oraz w porze zimowej Kolej Gondolowa Krynica-Zdrój, Palenica w Szczawnicy i wiele innych z wyciągami narciarskimi.

W czym jeszcze tkwi sukces  oprócz promocji?  Na pewno w dobrze rozwiniętej sieci handlowej  i gastronomicznej. Wiadomym jest, że turyści muszą dobrze zjeść i mieć możliwość zakupu różnych pamiątek, a takowych tu nie brakuje, szczególnie na Gubałówce.

Relacja filmowa

Tło muzyczne filmu  – Góralskie Zespoły Regionalne

Andrzej Gulewicz  MTV24