poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
artykuły

Kino SOKÓŁ zaprasza na niezapomniany koncert!

202views

Kino SOKÓŁ tego lata zaprasza na niezwykłe wydarzenie, a mianowicie retransmisję letniego koncertu André Rieu z Maastricht – „Miłość mieszka pośród nas”. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:30.

Bijący rekordy sprzedaży i popularności holenderski skrzypek André Rieu to jeden z najbardziej uwielbianych artystów świata. Retransmisje letnich koncertów plenerowych wprost z jego rodzinnego Maastricht do kin na całym świecie to już tradycja. Co roku, w lipcu, to zabytkowe miasteczko odwiedza około 100.000 widzów, by obejrzeć na żywo serię koncertów swojego ukochanego króla walca. Jeden z takich wieczorów jest nagrywany za pomocą kilkunastu kamer i najczulszych mikrofonów, by później pokazać go w kinach.

Najnowszy show nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas” i jest 11. koncertem plenerowym z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet Wet Wet.

Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie”. Czyż nie jest to najlepsza rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie cudowny czas ze swoimi bliskimi?

Nie uda się Wam obejrzeć koncertu w pierwszym terminie? Nic straconego! Kino SOKÓŁ zaprasza już teraz na drugą retransmisję koncertu, która odbędzie się 25 sierpnia 2023 o godz. 18.00, a nawet na trzecią, którą będziemy mogli obejrzeć 10 września 2023 o godz. 16.00.

Szczegóły na stronie https://mcksokol.pl/wydarzenie/andre-rieu-milosc-mieszka-posrod-nas

Andrzej Gulewicz  MTV 24

Źródło: MCK „Sokół”  Nowy Sącz