wtorek, 16 lipca, 2024
artykuły

Koncert gwiazdkowy ANDRÉ RIEU

271views

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na retransmisję koncertu Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 7 grudnia o godzinie 19:00.

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (sprzedaż w dniu koncertu) do nabycia w kasie MCK SOKÓŁ oraz online.
Szczegóły na stronie https://mcksokol.pl/wydarzenie/sniezne-boze-narodzenie-z-andre-rieu

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: MCK Sokół  Nowy Sącz