wtorek, 25 czerwca, 2024
filmy

Krynica Forum 2023 Wieczór Małopolski – Gala wręczenia nagród

299views

Krynica-Zdrój, Krynica Forum 2023 14 września 2023r.

Na kolejnym wydarzeniu Małopolski, wydarzeniu specjalnym Krynica Forum 2023 wyróżnieni zostali przedsiębiorcy i liderzy, którzy stawiają na innowacyjność, wdrażają nowoczesne rozwiązania oraz aktywizują regionalną gospodarkę, przyczyniając się do rozwoju gospodarki w całym województwie. Nagroda ta to także dowód na to, że w Małopolsce nie brakuje przedsiębiorców gotowych podejmować wyzwania i konkurować na każdym rynku.

Nagrodę dla mikroprzedsiębiorcy przyznano firmie Hexja Composites. Wśród małych przedsiębiorców wyróżniono firmy Banat oraz Matsen. Nagrodę dla średniego przedsiębiorcy przyznano firmom ELPLC oraz Piwniczanka. Wśród dużych przedsiębiorców nagrodzono firmę Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Wyróżnienie specjalne przyznano firmie Orlen. Wyróżnienie specjalne trafiło do firmy Susuł and Strama Architekci.

Nagrodę Krynica Forum 2023 w imieniu polskiego biznesu odebrał Roman Kluska, założyciel firmy Optimus.

Po ceremonii wręczenia nagród wystąpił zespół Kombii z legendarnymi przebojami.

W tym roku na krynickim forum spotkali się liderzy ze świata polityki i biznesu, na ponad sto panelach dyskusyjnych, spotkaniach, wywiadach, wydarzeniach artystycznych i kulturalnych, które miały miejsce na 8 scenach.

Relacja filmowa

Andrzej Gulewicz  MTV24