sobota, 18 maja, 2024
artykuły

Kto jest Twoim #SuperDzielnicowym? 

621views

Weź udział w konkursie „#DzielnicaBezStrachu”, głosuj na swojego dzielnicowego i wygraj nagrody! Dzięki Tobie policjant z Twojej dzielnicy może otrzymać tytułu #SuperDzielnicowego 2024. 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://dzielnicabezstrachu.pl swoje dane oraz dane kandydata (imię, nazwisko, rejon służbowy z kodem pocztowym i województwo, w którym dzielnicowy pełni służbę) wraz z kreatywnym uzasadnieniem, dlaczego uczestnik głosuje właśnie na tego dzielnicowego.  

Dane dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu i jednostek podległych znajdują się na stronie https://nowy-sacz.policja.gov.pl/kn/dzielnicowi/11277,Dzielnicowi.html. Można je znaleźć również w bezpłatnej aplikacji Moja Komenda – https://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-prewencji/moja-komenda/33012,Aplikacja-mobilna-quotMoja-Komendaquot.html 

Konkurs trwa do 30 kwietnia 2024 roku. W tym czasie każdy z uczestników może oddawać głos na zgłoszonego przez siebie dzielnicowego raz na 24h (nie jest konieczne uzasadnianie każdego głosu – wystarczy uzasadnić go tylko za pierwszym razem).  

Spośród wszystkich głosujących komisja konkursowa przyzna 5 nagród po 1000 złotych dla każdego zwycięzcy, natomiast kandydat, który otrzyma największą liczbę głosów w plebiscycie otrzyma m.in. tytułu #SuperDzielnicowego oraz możliwość zagrania roli w serialu „Dzielnica strachu”. 

Więcej informacji o konkursie:

https://policja.pl/pol/aktualnosci/242336,Inauguracja-plebiscytu-SuperDzielnicowy-2024.html

Regulamin konkursu „#DzielnicaBezStrachu”:

https://dzielnicabezstrachu.pl/regulaminy/regulamin-dzielnica-bez-strachu.pdf

Andrzej Gulewicz  MTV24 

Źródło: Aneta Izworska

              Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu