wtorek, 25 czerwca, 2024
artykuły

Legendarne TANGO MOJA MIŁOŚĆ powraca na sceny muzyczne!

304views

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na koncert TANGO MOJA MIŁOŚĆ w wykonaniu Maestro Krzysztofa Jakowicza (skrzypce) z towarzyszeniem zespołu Tango Attack oraz Sądeckiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego, który odbędzie się 2 grudnia o godzinie 18:00 w sali im. Lucjana Lipińskiego MCK SOKÓŁ.

TANGO MOJA MIŁOŚĆ

Legendarny już program „Tango moja miłość” maestro Krzysztofa Jakowicza powraca na sceny muzyczne. Po premierze programu w 2004 roku został wykonany na większości uznanych scen polskich, ale nigdy nie mamy dosyć!

Nieodparty urok przedwojennych polskich tang oraz magia argentyńskich rytmów w połączeniu z wirtuozerią skrzypcowych fraz – oto obraz tego koncertu, który na długo zostanie w sercach widzów.

Maestro Krzysztof Jakowicz połączy siły z zespołem Tango Attack specjalizującym się we wszelkich gatunkach tanga, znanym widzom m.in. z koncertów „Buenos Aires Tango Show” i „Yiddish Tango”. Skład zespołu Tango Attack stanowią wybitni eksperci muzyki tangowej – Grzegorz Bożewicz (bandoneon), Piotr Malicki (gitary) i Hadrian Tabęcki (fortepian).

Podczas koncertu „Tango moja miłość” usłyszymy najpiękniejsze tanga polskiego 20-lecia międzywojennego, czyli tzw. Złotej Ery polskiego tanga (m.in. „Serce Matki”, „Odrobina szczęścia w miłości”, „Chryzantemy Złociste”, czy „Całuję Twoją dłoń Madame”) w nowych aranżacjach Hadriana Tabęckiego. Tango moja miłość, twoja miłość i nasza miłość!

Bilety w cenie 25 i 30 zł do nabycia w kasie MCK SOKÓŁ oraz online. Nie może Was tam zabraknąć!

Szczegóły na stronie: https://mcksokol.pl/wydarzenie/tango-moja-milosc

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: MCK Sokół Nowy Sącz