sobota, 15 czerwca, 2024
artykuły

Najgłośniej kibicuje się razem! Restauracja GWARNO – jedyna oficjalna strefa kibica UEFA EURO 2024 w Zakopanem

355views

14 czerwca zostanie rozegrany pierwszy mecz w ramach UEFA EURO 2024! Co oznacza, że już niebawem miłośnicy piłki nożnej zasiądą na trybunach stadionów ale także przed telewizorami, by dopingować biało-czerwonych i nie tylko. Gdzie w Zakopanem kibicować podczas Mistrzostw Europy? Zajrzyjcie do oficjalnej strefy kibica w Restauracji GWARNO pod Gubałówką, by wspólnie przeżywać sportowe emocje. 

Już niebawem na wszystkich miłośników piłki nożnej czekać będzie niezapomniane widowisko! 14 czerwca wystartują Mistrzostwa Europy. Mecz otwierający sportową imprezę rozegrany zostanie w Monachium pomiędzy Niemcami a Szkocją, natomiast w Zakopanem otwarcie turnieju będziemy mogli oglądać w jedynej oficjalnej i najgłośniejszej strefie kibica w Restauracji GWARNO pod Gubałówką!

– Przed nami największa piłkarska impreza w Europie i aż miesiąc drużynowych zmagań. Takie emocje warto przeżywać razem, dlatego wszystkie mecze – już od pierwszego gwizdka – transmitowane będą w oficjalnej zakopiańskiej strefie kibica w Gwarno pod Gubałówką. Zapraszamy do restauracji wszystkich miłośników piłki nożnej, wspólnie kibicujmy naszym zawodnikom! – zachęca Maciej Szczygieł z zarządu PKL HoReCa.

Regiel górny w Restauracji GWARNO pod Gubałówką zamieni się w jedyną oficjalną strefę kibica w Zakopanem. Na ekranie o szerokości 300 cm będziemy przeżywać każdą minutę meczy rozgrywanych podczas Euro 2024, ale w restauracji będziemy mogli również liczyć na sporo dodatkowych atrakcji.

Najlepiej kibicuje się razem, dlatego warto zawodników dopingować wspólnie ze znajomymi czy rodziną. Oczywiście nie samymi meczami żyje kibic, dlatego szef kuchni Sebastian Krauzowicz na czas Euro 2024 przygotował menu z wyjątkowymi zestawami dla każdego miłośnika piłki nożnej. Nie zapomniano również o najmłodszych, w Gwarno poczują oni emocje w sali zabaw, która zostanie tak przygotowana, żeby nawiązywać do tematyki piłkarskiej. Zabawy zdecydowanie umilą czas dzieciom, z kolei rodzice w tym czasie będą mogli w pełni zaangażować się w kibicowanie.

Zmagania naszej drużyny w GWARNO będziemy mogli podziwiać 16 czerwca (Polska vs Holandia godz. 15:00), 21 czerwca (Polska vs Austria godz. 18:00) i 25 czerwca (Polska vs Francja godz. 18:00). Pomimo silnej grupy, w jakiej znaleźli się Polacy, każdy prawdziwy kibic mocno wierzy w awans i wyjście z grupy turniejowej. Mamy nadzieję, że zbliżające się mecze przyniosą sporo pozytywnych wrażeń.

Euro 2024 to nie tylko sportowe emocje, to także doskonała okazja, by poczuć jedność oraz radość z wspólnego kibicowania. Zachęcamy do odwiedzenia zakopiańskiej strefy kibica w Restauracji GWARNO, by w pełni tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Najgłośniej kibicuje się razem!

Informacje na temat strefy kibica dostępne sa również na stronie wydarzenia na Facebooku: EURO 2024 strefa kibica Zakopane

Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z 87-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a także w Bieszczadach w Solinie.

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną, jest pracodawcą zatrudniającym ponad 600 osób. Priorytetem Grupy PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które posługują się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Andrzej Gulewicz  MTV24

Źródło: Biuro Prasowe PKL Zakopane